Novinky

O všech novinkách se snažíme pravidelně informovat na našem Facebook profilu: www.facebook.com/fainwood.cz.

Zde naleznete pouze vybrané novinky.

Fain Wood představuje na Designbloku novou šperkovnici Way

Tisková zpráva

Fain Wood představuje na Designbloku novou šperkovnici Way

Výrobce dřevěných designových šperkovnic Fain Wood se letos podruhé představí na Designbloku. Těšit se můžete na unikátní expozici na téma Taste-Feel-Enjoy i na náš nový produkt – šperkovnice Way.  

Náš příběh se začal psát v samém srdci Šumavy v Kašperských horách na začátku roku 2015. Jak to celé vzniklo? Hledali jsme zajímavý a originální dárek. A když už nás konečně napadla šperkovnice, tak bylo nemožné najít designovou šperkovnici, která by se hodila do moderního interiéru. Proto jsme se rozhodli, že oživíme tradici šperkovnic. Jen je světu představíme v novém kabátě. A jak vypadá ten nový kabát? Jsou to základní hodnoty Fain Wood: česká výroba, přírodní materiály, dokonalý design a technologické inovace.

Expozice Fain Wood pro Designblok 2017

Tématem letošního Designbloku je jídlo. My jsme se rozhodli jít ještě dále a naše expozice je připravena v duchu Taste-Feel-Enjoy. Chtěli jsme Vám přinést kousek šumavského lesa přímo do centra Prahy. V rámci naší expozice, tak můžete ochutnat lesní ovoce, ucítit vůni šumavského lesa, ale především naživo poznat fajnové šperkovnice a stojany na šperky.  

Novinka – šperkovnice Way

Na Designbloku budeme letos prezentovat novou šperkovnici Way navrženou studiem hipposdesign.

 „Abstraktní kresbu cesty Dřevokaze Pruhovaného jihočeským stromem jsme si dovolili graficky vystylizovat a následně ji vrátili zpět na své původní místo.“, Ondřej Tobola a Radim Babák.

 

 

Těšíme se na Vás na Designbloku 2017 a přejeme Vám fajnový zážitek.

Fain Wood

 

IMG_1034

IMG_1065

IMG_1100

 

Přijďte si do Opera na Lemarket Speciál pro Fain Wood dub zdarma

Fain Wood je tento víkend (20. a 21. 5.) na výstavě LEMARKET Speciál - lokání startupy v krásných prostorách co-working centra OPERO.

Adresa: Salvátorská 8, nedaleko ulice Pařížské.

Otevírací doba:
Sobota 10:00 - 21:00
Neděle 10:00 - 19:00

O mediální podporu a program se bude starat časopis Forbes Česko.

 

A Fain Wood team si pro Vás připravil speciální akci. 

Ve spolupráci s lesní školkou ze Šumavy a Vysočiny (kde najdete i Fain Wood les) jsme Vám přivezli do Prahy malé duby. Ty jsme přesadili do malých papírových kelímků a převezli na Lemarket do Opera. Každý návštěvník Lemarket Speciál si může na našem stánku vyzvednout Fain Wood dub zdarma. Dub si můžete doma přesadit do většího květináče a nechat během 14 dní krásně pučet a potom samozřejmě doporučujeme dub přesadit do lesa. A tak za 80 let bude připraven pro výrobu Fain Wood šperkovnic :-)

20170513_120410

 

20170513_114946

 

20170513_115037

 

20170513_114924

Fain Wood je na Prague Design Week v Tančícím domě

Tento týden jsme Vás informovali, že šperkovnice Fain Wood si můžete prohlédnout v Pasáži českého designu. 

Ale není to jediná novinka tohoto týdne :-)

Až do konce týdne (16.4.) se Fain Wood team účastní skvělé designerské přehlídky: Prague Design Week, která se tentokrát koná v krásných prostorách Tančícího domu.

Na Prague Design Week kromě stávajících dvou produktů – Vltava a Monolith představíme stojan na šperky Leaf. Na novém stojanu Leaf jsme spolupracovali s designéry – Boris Klimek a Lenka Damová. Inspiraci designéři nehledali nikde jinde, než ve stínu šumavských lesů. Půl roční krystalizace dala vzniknout propracovaným a unikátním návrhům, které jsme po dlouhém prototypování přetavili do precizně zpracovaných designových výrobků.

Těšíme se na Vás na Prague Design Week.

http://www.praguedesignweek.cz/vystavovatele/2017/fain-wood/

 

20170409_191559

IMG_3516

 

Šperkovnice Fain Wood v Pasáži českého designu

Devět výloh v Pasáži českého designu pod Českou národní bankou ožije na měsíc současným designem a Fain Wood nemůže chybět.

Protože Fain Wood vznikl na Šumavě a naše šperkovnice jsou inspirovány šumavskou přírodou, rozhodli jsme se i v naší expozici v pasáži přinést kousek Šumavy do Prahy.

20170404_183850

Kromě stávajících produktů stojan na šperky Monolith a šperkovnice Vltava zde můžete obdivovat náš nový produkt: stojan na šperky Leaf. Jedná se v tuto chvíli o jediné místo, kde můžete naživo vidět náš nový stojan na šperky.

Pasáž českého designu propojuje ulici Na Příkopech a Senovážné náměstí. Mapa: https://goo.gl/maps/KYt2km5Y8uK2

Prohlédnout si jednotlivé expozice můžete během celého měsíce dubna.

Více informací o celé akci: http://www.designmagazin.cz/udalosti/67252-vylohy-v-centru-prahy-na-mesic-ozivaji-designem.html

20170404_183931

 

20170404_183945

 

20170404_184026

Slavíme prvních 12 měsíců na trhu, nakupte od 7.12. do 11.12. naše produkty se slevou 12%.

Na designSUPERMARKETU (www.designsupermarket.cz) oslavíme naše první narozeniny. Právě loni jsme na této výstavě představili šperkovnice Fain Wood světu. Za první rok se nám snad pár věcí podařilo. Jsme zastoupeni ve více než 10 showroomech v ČR, SR a Holandsku. Mohli jste nás a naše šperkovnice potkat na dalších 10 výstavách včetně první prezentace Fain Wood na Designbloku. V dubnu jsme zasadili první Fain Wood les, který je dnes připraven na zimu. A během celého roku jsme usilovně pracovali na přípravě nových produktů.

Ale za celý rok jsme neudělali žádnou slevovou akci, žádný „black Friday“, žádné 2 plus 1 zdarma. Jednoduše proto, že si vážíme naší práce i práce všech ostatních, kteří se podílejí na výrobě šperkovnic i následném prodeji a marketingu.

Na druhou stranu slavíme narozeniny a každé pravidlo má svoji výjimku. Tak tedy zcela výjimečně :-)

12

Vyhlašujeme slevu 12% na všechny produkty Fain Wood.

Sleva bude pouze v omezeném časovém období (7. 12. 2016 – 11. 12. 2016) – pouze po dobu trvání výstavy designSUPERMARKET. Sleva bude platná, jak při zakoupení přímo na výstavě, tak i při objednání v tomto termínu na našem e-shopu.

A proč 12%?
  • Fain Wood slaví prvních 12 měsíců
  • Slevu vyhlašujeme v 12. měsíci v roce
  • Sleva bude platná pouze na 120 hodin
  • A protože po skončení designSUPERMARKETu to bude 12 dní do Vánoc

A to už je několik dobrých důvodů pro porušení vlastního pravidla :-)

Fain Wood - inspirováno přírodou

Náš příběh se začal psát v samém srdci Šumavy v Kašperských horách na začátku roku 2015. Právě proto se při návrhu našich produktů necháváme inspirovat právě šumavskou přírodou.
V rámci nové kolekce fotografií jsme chtěli propojit naší můzu s našimi produkty. Šperkovnice a stojany na šperky jsou na fotografiích v různých koutech Šumavy: Amálino údolí, Kvilda, Poledník, řeka Otava, Kašperské hory a další.

Celou kolekci najdete postupně na našem Facebook profilu:

https://www.facebook.com/pg/fainwood.cz/photos/?tab=album&album_id=1241137119281866

Ukázka z kolekce:

šumava_05_menší

šumava_04_menší

Stránka 1 z 4 - 37 položek celkem