Fain Wood představuje na Designbloku novou šperkovnici Way

Tisková zpráva

Fain Wood představuje na Designbloku novou šperkovnici Way

Výrobce dřevěných designových šperkovnic Fain Wood se letos podruhé představí na Designbloku. Těšit se můžete na unikátní expozici na téma Taste-Feel-Enjoy i na náš nový produkt – šperkovnice Way.  

Náš příběh se začal psát v samém srdci Šumavy v Kašperských horách na začátku roku 2015. Jak to celé vzniklo? Hledali jsme zajímavý a originální dárek. A když už nás konečně napadla šperkovnice, tak bylo nemožné najít designovou šperkovnici, která by se hodila do moderního interiéru. Proto jsme se rozhodli, že oživíme tradici šperkovnic. Jen je světu představíme v novém kabátě. A jak vypadá ten nový kabát? Jsou to základní hodnoty Fain Wood: česká výroba, přírodní materiály, dokonalý design a technologické inovace.

Expozice Fain Wood pro Designblok 2017

Tématem letošního Designbloku je jídlo. My jsme se rozhodli jít ještě dále a naše expozice je připravena v duchu Taste-Feel-Enjoy. Chtěli jsme Vám přinést kousek šumavského lesa přímo do centra Prahy. V rámci naší expozice, tak můžete ochutnat lesní ovoce, ucítit vůni šumavského lesa, ale především naživo poznat fajnové šperkovnice a stojany na šperky.  

Novinka – šperkovnice Way

Na Designbloku budeme letos prezentovat novou šperkovnici Way navrženou studiem hipposdesign.

 „Abstraktní kresbu cesty Dřevokaze Pruhovaného jihočeským stromem jsme si dovolili graficky vystylizovat a následně ji vrátili zpět na své původní místo.“, Ondřej Tobola a Radim Babák.

 

 

Těšíme se na Vás na Designbloku 2017 a přejeme Vám fajnový zážitek.

Fain Wood

 

IMG_1034

IMG_1065

IMG_1100