Doprava zdarma
  • 1 z 4

Zrcadlo Leaf - tmavý dub

Neohodnoceno
 

Šperky ukryté ve stínu šumavských lesů

Stojan na šperky Leaf ukrývá Vaše poklady uvnitř masivní dubové obruby. Dubová obruba je inspirována listem a uvnitř tohoto listu roste strom. Jednoduchým pootočením vnitřního stromu máte Vaše šperky ihned k dispozici.

Dostupnost Na dotaz
1 650 Kč
   
Kód produktu 57
Kategorie Stojan na šperky Leaf
Záruka 2 roky
 

ŠPERKY UKRYTÉ VE STÍNU ŠUMAVSKÝCH LESŮ

Zrcadlo Leaf je posledním prvkem celé kolekce stojanů na šperky Leaf. Jedná se o interiérový doplněk, který jako jediný z celé kolekce neslouží k ukrývání Vašich pokladů, ale jako dekorace do Vašeho interiéru.

SLOVO DESIGNERA

Boris Klimek a Lenka Damová

Kovová část stojanu LEAF se ve své pevné dřevěné základně otáčí s lehkostí, jakou se listy chvějí a volně pohybují ve větru. Lehkým pohybem tak umožní přístup ke všem Vašim pokladům.

ŠUMAVSKÉ LISTY

Zrcadlo Leaf, které je, jak už název napovídá, inspirované listy, je možné zakoupit samostatně a nebo jej můžete koupit jako kolekci:

Stojan na šperky Leaf velký & Stojan na šperky Leaf malý & Zrcadlo Leaf

Velký stojan na šperky je vyroben ze tří velkých dubových desek. Vnitřek velkého stojanu je využit pro výrobu malého stojanu Leaf a abychom využili každý kousek dubového dřeva, tak i nejmenší zrcadlo je vyrobeno z vnitřní části malého stojanu Leaf.

DUBOVÁ OBRUBA

Ohýbání dřeva je technologicky velice náročné a navíc má svoje limity. Jak tedy vytvořit z dubového masivu obrubu ve tvaru listu? Vyřešení této otázky bylo rozhodně to nejsložitější. Nakonec jsme se rozhodli pro kombinaci technologií a ruční práce především při závěrečném zabrušování do tvaru listu. 

DOKONALÉ V KAŽDÉM DETAILU

Fain team věnoval maximální úsilí každému kousku zrcadla. Výsledkem je precizní zpracování v každém detailu.

Hmotnost 1 kg
Materiál Dub
Barva tmavý voskový olej
Velikost 16 cm délka x 10 cm šířka x 23 cm výška