Doprava zdarma
  • 1 z 7
 

Šperkovnice Vltava - tmavý dub

3 hodnocení
 

Šperky ukryté pod hladinou

Pod víkem šperkovnice naleznete dvě patra pro uložení Vašich pokladů. První patro je inspirováno horním tokem Vltavy s divokými meandry. Naopak dolní patro šperkovnice představuje dolní tok Vltavy, klidný a hluboký.

Dostupnost Na dotaz
4 780 Kč
   
Kód produktu 40
Kategorie Šperkovnice Vltava
Záruka 2 roky
 

 

Šperky ukryté pod hladinou

Pod víkem šperkovnice naleznete dvě patra pro uložení Vašich pokladů. První patro je inspirováno horním tokem Vltavy s divokými meandry. Naopak dolní patro šperkovnice představuje dolní tok Vltavy, klidný a hluboký.

Slovo designera

HIPPOSDESIGN

Vzali jsme kus meandru řeky Vltavy, přidali špetku vůně letní jihočeské krajiny, vložili do dubového kvádru vyrobeného z místních lesů a důkladně promíchali. Dávali jsme velký pozor, abychom nic násilně nespojovali, vše je svobodné, zároveň však funkční s koncepcí a řádem.

Levitující šperkovnice

Víko šperkovnice nedoléhá až na dno. Vzniká tak dojem, že se šperkovnice vznáší.

Zkosené hrany

Při otevření šperkovnice na zkosenou hranu víka uvidíte zrcadlo přímo proti Vám.

Dokonalá v každém detailu

Fain team věnoval maximální úsilí každému kousku šperkovnice. Výsledkem je precizní zpracování v každém detailu.

Podobné produkty

Hmotnost 2 kg
Barva tmavý dub
Materiál dub
Povrchová úprava přírodní voskový olej
Rozměry 300x300x113 mm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JN Avatar autora Precizní zpracování v každém detailu. 11.4.2017 09:35
Dobrý den. Stopy po kotoučové pile jsou na šperkovnici schválně ? Čekal bych je buď přiznané, nebo plně zabroušené. Nedělá to na mne dojem preciznosti.
Odpovědět
JW Avatar autora Re: Precizní zpracování v každém detailu. 11.4.2017 23:35
Dobrý den, předpokládám, že Váš komentář se týká fotografie číslo 6. Samozřejmě všechny produkty jsou zabrušované ať už ručně nebo manuálně. Ale protože při výrobě převládá velký podíl ruční práce, tak se může stát, že i přes závěrečnou kontrolu dojde k přehlédnutí. Na druhou stranu vzhledem k množství operací a lidí, kteří se podílejí na výrobě a kompletaci produktů, si troufnu říci, že se jedná o zanedbatelnou část. Opravdu dbáme na kvalitu a preciznost - to by Vám ostatně potvrdili i naši designeři :-) A pokud by tento nebo jakýkoliv problém nastal, tak vždy je naší prioritou spokojený zákazník - tj. případnou výměnu šperkovnice bychom řešili osobním doručením nového produktu (v Praze) nebo zajištěním kurýra na naše náklady (mimo Prahu). Každopádně děkuji za komentář a pokud by Vás cokoliv dalšího zajímalo, tak mi klidně napište: jiri.mach@fain-wood.cz
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.