Platba

Nabízíme Vám tyto platební možnosti: platba kartou online, bankovním převodem nebo přes rychlé platební příkazy vybraných bank. Zároveň můžete zaplatit na dobírku při doručení domů nebo osobním odběru, ale pouze v hotovosti.

Platební metody

 • Platební karta | Doporučujeme!

  Platba kartou je nejrychlejší a nejbezpečnější. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené webové stránce společnosti GoPay, která je v celé Evropě nejdůležitějším zpracovatelem karet a zprostředkovává platby kartou pro největší české banky. My údaje karty neznáme a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci.

 • Bankovní převod

  Převod mezi českými bankami trvá většinou jen 1 pracovní den, přesto doporučujeme platbu provést ihned po dokončení objednávky, abychom s ní mohli počítat. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte e-mailem po dokončení objednávky.

 • Rychlý platební příkaz (GoPay)

  Ve spolupráci se společností GoPay nabízíme možnost platit zjednodušeným platebním příkazem u následujících bank: Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen Bank, GE Money, mBank a Fio banka. Rychlý platební příkaz spočívá v tom, že vás ihned po dokončení objednávky přesměrujeme do vašeho internetového bankovnictví, kde můžete ihned po zabezpečeném přihlášení odeslat předvyplněný platební příkaz. Vše je maximálně jednoduché a 100% bezpečné.

 • Dobírka

  Objednávejte dnes a zaplaťte až při převzetí. Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží přímo přepravci při předání zboží nebo v rámci osobního odběru. Můžete platit pouze hotově.

Časté dotazy k platbám

Nepodařilo se Vám zaplatit za objednané zboží? Napište nám na náš email: info@fain-wood.cz nebo volejte: +420 725 817 421, abychom mohli ověřit příčinu problému a pomohli Vám provést platbu.

V případě jakýchkoliv problémů nebo dotazů ohledně dopravy se na nás neváhejte obrátit: info@fain-wood.cz