Doprava

Nakupujte pohodlně od výběru vysněného kousku až po jeho doručení. Proto nabízíme jak doručení až domů, tak i osobní odběr na místech Uloženka.cz a Zásilkovna.cz

Možnosti dopravy

 • Doprava na Vaši adresu (DPD, ZDARMA)

  Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost DPD, která zaručuje bezpečnou přepravu vašeho zboží. Po vydání zásilky z našeho skladu vás DPD kontaktuje prostřednictvím SMS s termínem doručení. To je následně možné telefonicky přizpůsobit vašim požadavkům.

 • Osobní odběr - Uloženka (ZDARMA)

  Uloženka je síť odběrných míst ve většině krajských měst ČR. Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí, přijde vám e-mail a SMS s potvrzením a číslem zásilky. Svou objednávku z eshopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Ta na vás na pobočce čeká 7 dnů s možností prodloužení až na 14 dnů.

 • Osobní odběr - Zásilkovna (ZDARMA)

  Zásilkovna je síť odběrných míst ve většině krajských měst ČR. Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí, přijde vám e-mail a SMS s potvrzením a číslem zásilky. Svou objednávku z eshopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Ta na vás na pobočce čeká 7 dnů s možností prodloužení až na 21 dnů.

 • Osobní doručení od zakladatelů po Praze (ZDARMA)

  Stejně jako vloni Vám nabízíme osobní doručení po Praze od zakladatelů značky Fain Wood. Cena za dopravu je stejně jako u jiných typů doručení zdarma. Šperkovnice k Vám doručíme po předchozí domluvě kdykoliv ve večerních hodinách (18:00 až 22:00) po celé Praze. Doručujeme od 5.12.2016 až do 22.12.2016.
  Stačí když nám do poznámky (v dalším kroku objednávky) napíšete, kdy by se Vám to hodilo, a my už se Vám ozveme a domluvíme termín předání. 

 • Doprava na dobírku (ZDARMA)

  Ať už si zboží objednáváte přímo na Vaší adresu nebo prostřednictvím sítě Uloženka nebo Zásilkovna, vždy můžete zaplatit prostřednictvím dobírky.

Časté otázky k dopravě

 • Kdy mi přijde objednané zboží?

  Většina našich produktů je skladem (pokud není u produktu uvedena delší doba dodání nebo v případě dostupnosti na dotaz). Doba dodání je dle naší smlouvy s externím přepravcem maximálně 48 hodin od expedice z našeho skladu. Zboží expedujeme po obdržení platby (při platbě kartou ihned).

  V případě jakýchkoliv dotazů ohledně dopravy se na nás neváhejte obrátit: info@fain-wood.cz

 • Volá kurýr DPD před dodáním balíčku?

  Přepravní společnost oznamuje doručení zásilky pomocí SMS v den doručení zásilky. Pro změnu termínu doručení zkontaktujte 225 373 373 (po - pá 8:00 - 17:00). Více informací najdete na http://dorucujemeradost.dpd.cz/

 • Jak se dozvím, že už si můžu balíček vyzvednout?

  Jakmile bude balíček připraven k osobnímu vyzvednutí, Uloženka vás informuje pomocí SMS či e-mailu.

 • Doručujete balíčky i do zahraničí?

  Ano, zboží doručeme nově i v rámci celé Evropy, pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte náš web v anglickém jazyce: www.fain-wood.com.

V případě jakýchkoliv problémů nebo dotazů ohledně dopravy se na nás neváhejte obrátit: info@fain-wood.cz